Decrease font size Default font size Increase font size
Straipsnių peržiūrėjimai
919387

Svečiai

Dabar svetainėje 8 svečiai (-ių) ir narių nėra

Share

Skambanti mano miesto gatvė

   Pilietinė akcija „Skambanti mano miesto gatvė", skirta Lietuvos atkūrimo 100-mečiui paminėti, vyko vasario 15 d. Alytaus mieste, Lauko gatvėje ir subūrė visas miesto Putinų mikrorajono švietimo įstaigas. Smagią bendrystę pajuto Putinų gimnazijos, Panemunės ir Šaltinių pagrindinių mokyklų, lopšelių/darželių „Putinėlis", „Šaltinėlis", „Obelėlė", ir „Vyturėlis" bendruomenių nariai.

   Renginio metu mokiniai sustojo išilgai gatvės devyniomis eilėmis. Trys eilės mokinių turėjo geltonos spalvos porolonines rankeles, trys - žalios ir trys - raudonos spalvos. Rankelės - draugystės ir bendrystės simbolis, nes Putinų mikrorajono švietimo įstaigų bendruomenės bendroje akcijoje dalyvavo pirmą kartą. Akcija prasidėjo Lietuvos himnu, toliau visi, judėdami šokio ritmu, atliko K. Vasiliausko dainą „Brangiausios spalvos" ir R. Stoškuvienės dainą „Skamba Lietuva". Akcijoje dalyvavo apie 1480 vaikučių, mokinių ir jų tėvelių, mokytojų ir Putinų mikrorajono bendruomenės narių.

   Dėkojame akcijos rėmėjams Alytaus miesto teatrui, Policijos komisariatui ir pagrindiniam akcijos rėmėjui VITA BALTIC INTERNATIONAL.

Ieškoti...

Dalyvaujame projektuose

Bendradarbiaujame