Decrease font size Default font size Increase font size

Alytus

Alytus

Straipsnių peržiūrėjimai
555197

Svečiai

Dabar svetainėje 16 svečiai (-ių) ir narių nėra

Share

Šaltiniuose šurmuliavo Kaziuko mugė

   Nors už lango sniegas, bet Šaltinių pagrindinėje mokykloje kvepėjo pavasariu. Kaip tikri pavasario šaukliai ketvirtokai sukvietė visą mokyklos bendruomenę į šventinį koncertą. Jame netrūko liaudiškos muzikos ir tarmiškų eilių. Labai gražiai pasirodė šokių studijos „Rūta“ šokėjai. Šoko ne tik mažieji, bet ir suaugę šokėjai. Buvo pasveikinti ir apdovanoti visi salėje esantys Kazimierai. Pakalbinti labai didžiavosi savo vardais.

   Koncerto vedantieji priminė Kaziuko mugių tradicijas Lietuvoje ir iškilmingai paskelbė mugės pradžią mokykloje. Nors prekiavo tik pradinukai, bet stalai lūžo nuo įvairiausių gėrybių. Smagu, kad nepamirštami tradiciniai amatai ir pirkėjai noriai pirko medinius, keramikinius, pintus dirbinius. Vaikai savo darbelius pateikė estetiškai, patraukliai, mokėjo įtaigiai pasiūlyti pirkėjams. Didžiausias dėmesys teko skanėstams - pyragams, keksiukams, saldiems vėrinukams, rankų darbo saldainiams. Džiaugiamės, kad kiekvienais metais šis renginys vaikus moko gražiai bendrauti domėtis įvairiomis gamybos technologijomis, estetiškai pateikti savo gaminius, ugdo praktinius skaičiavimo įgūdžius. O svarbiausia, bendra džiugi nuotaika, geranoriškumas, tikimės lydės visą darbo savaitę. Dėkojame pradinių klasių mokytojoms Gražinai Abeciūnienei ir Virginijai Kuncienei bei choreografijos mokytojai Rūtai Mekišaitei.

Rasa Nastaravičienė ir Adrija Saulėnienė,
Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos mokytojos

 

Ieškoti...

Ugdau Alytiškį

Ugdau alytiški kelimui

Bendradarbiaujame

mare

rasein

taura

Panev

kalvar