Decrease font size Default font size Increase font size
Straipsnių peržiūrėjimai
789686

Svečiai

Dabar svetainėje 14 svečiai (-ių) ir narių nėra

Share

 

Šaltiniukai suteka...

   Susiburti krūvon Šaltinio(ių) vardą turinčioms mokykloms jau tampa tradicija. Šiemet, švenčiat Lietuvos valstybės šimtmetį, toks susiėjimas pirmas, bet skrtas reikšmingai datai – Kovo 11-ajai.

    Šiandien, kovo 9 d., Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos 15 mokinių grupė buvo pakviesta dalyvauti jau respublikiniu tapusiame renginyje – projekte „Rankšluosty įausiu Lietuvą Tėvynę...“. Įžanginiame žodyje renginį organizavusios Marijampolės „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos direktorius Jonas Kukulas sakė, kad pradžioje tai buvo tik mūsų mokyklos lietuvių k., muzikos ir dailės mokytojų inicijuotas projektas, vėliau prie jo prisijungė kitos miesto mokyklos, o šiemet bendraminčių ratą papildė Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla bei Raseinių Šaltinio progimnazija.

 

   Kiekviena komanda turėjo atlikti dainą apie Lietuvą, nupiešti piešinį pagal atliekamos dainos tematiką, padeklamuoti eilėraštį apie Lietuvą bei išmokti bendrą dainą, atliekamą Veronikos Povilionienės, „Stoviu aš parimus“. Mūsų mokyklos muzikos mokytoja Vaida Jarusevičienė, subūrusi gabiuosius mokyklos muzikus, paruošė L. Adomaičio dainą „Mano Lietuva“, o 8d klasės mokinė Gerda Šarkatė dainą pabandė perteikti spalvų gama. Urtė Dvareckaitė taip pat iš 8d klasės, vadovaujama lietuvių k. mokytojos Dalios Dabušinskienės, jausmus apie gimtąjį kraštą išsakė Just. Marcinkevičiaus eilėraščiu „Dainuoju Lietuvą“. Renginys prabėgo greitai. Pabaigoje, užtraukus visai salei baigiamąją dainą, neliko abejingų, visi dainavo, lingavo, susikibę už rankų.

   Taip gražiai pradėję šimtmečio minėjimą šaltiniečiai neketina sustoti. Laukia dar ne vienas renginys, ne vienas susitikimas.

Dalia Dabušinskienė

Ieškoti...

Dalyvaujame projektuose

Bendradarbiaujame