Decrease font size Default font size Increase font size

pagalba tau

Alytus

Alytus

 

image001

e- biblioteka

MOBIS-Asseco-blue-150x84

Straipsnių peržiūrėjimai
830620
Share

 

Deklamuojame, dainuojame, piešiame...

   2018-04-13 mūsų mokyklos mokiniai, kaip ir kiekvienais metais, dalyvavo konkurse „Deklamuojame, dainuojame, piešiame...“, skirtame rusų poetui A. S. Puškinui. Aistė Ieva Varpukevičiūtė, 8a klasės mokinė laimėjo specialų prizą – taurę ir piniginę premiją už dalyvavimą visose trijose nominacijose. Už muzikinį dainos parengimą dėkojame muzikos mokytojai metodininkei Vaidai Jarusevičienei. 
   Iliustracijų konkurse dalyvavo 8b klasės mokinė Ugnė Gudaitytė ir 8c klasės mokinė Neila Nastulevičiūtė. Neila laimėjo nominacijoje „Žiūrovų simpatijos“ ir taip pat gavo  piniginę premiją. 
   Mokinius konkursui ruošė rusų kalbos mokytoja metodininkė Ana Varpukevičienė. Už saldžius prizus ir pinigines premijas dėkojame Alytaus tautinių mažumų kultūros centro, Rusų kultūros ir menų centro projektų vadovei Irinai Babrauskienei ir direktoriui Gintui Babrauskui.
 

Kuriame Lietuvos ateitį

kuriame LTU ateitį

Ieškoti...

Ugdau Alytiškį

Ugdau alytiški kelimui

pagalba vaikams

Bendradarbiaujame

mare

rasein

taura

Panev

kalvar