Decrease font size Default font size Increase font size

pagalba tau

Alytus

Alytus

 

image001

e- biblioteka

MOBIS-Asseco-blue-150x84

Straipsnių peržiūrėjimai
800582
Share

The Duke of Edinburgh‘s International Award (DoFe apdovanojimų programa)

    The Duke of Edinburgh‘s International Award (DoFe apdovanojimų programa) yra neformalaus ugdymo(si) programa jaunimui. Programą sukūrė jo didenybė princas Filipas ir vokiečių edukologas Kurtas Hahnas ir alpinistas, mokymosi iš patirties skleidėjas, Džonas Hantas. Nuo įkūrimo šiame projekte jau dalyvavo 8 milijonai jaunų žmonių iš 140-ties pasaulio šalių. Lietuvoje ši programa įgyvendinama nuo 2006 metų ir yra skirta jaunimui nuo 14 iki 24 metų.

Programos filosofija

   Jaunuoliai, dalyvaujantys programoje, išsikelia asmeninio tobulėjimo tikslus ir jų siekia. Dalyviai nekonkuruoja tarpusavyje, jie varžosi tik su pačiu savimi, nes jų tikslas pasiekti užsibrėžto tikslo. Programos tikslas – tapti geresniu žmogumi ir savo užsispyrimo ir atkaklumo dėka visi dalyviai pasiekia savo tikslo. Sau išsikeltų iššūkių įveikimas ir tampa didžiausiu apdovanojimu. Programoje egzistuoja trys lygiai: bronzos, sidabro ir aukso. Įveikę pasirinktam lygyje išsikeltus tikslus, jaunuoliai yra apdovanojami lygio ženkleliu.

 Mūsų mokyklos dalyvės

   Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla dalyvauja DoFe programoje jau trečius metus. Šiais metais bronzos ženklelio siekia trys mūsų mokyklos mokinės: dešimtokės Monika Jadeškaitė ir Karolina Makarevičiūtė bei aštuntokė Vakarė Saulėnaitė. Mergaitės sėkmingai siekia savo užsibrėžtų tikslų ir jau planuoja žygį su Mindaugu Leskevičiumi, žygių vadovu - mokytoju.

 DoFe vadovė Laura Vitaitė-Kazlauskienė

Kuriame Lietuvos ateitį

kuriame LTU ateitį

Ieškoti...

Ugdau Alytiškį

Ugdau alytiški kelimui

pagalba vaikams

Bendradarbiaujame

mare

rasein

taura

Panev

kalvar