Decrease font size Default font size Increase font size
Straipsnių peržiūrėjimai
988874

Svečiai

Dabar svetainėje 18 svečiai (-ių) ir narių nėra

Share

Gimnazijos dienai – dvi poetinės kompozicijos

   Balandžio 27d. Miroslavo gimnazija šventė GIMNAZIJOS DIENĄ, kurios dalyviais tapo ir Šaltinių pagrindinės mokyklos teatro studijos „Vėjūnė“ jaunesniųjų ir vyresniųjų mokinių grupės. Gavę kvietimą iš renginio organizatorių, penktadienio rytą šventiškai pasipuošę išskubėjome į Miroslavo kultūros namus.

 

   Nors kelias netolimas, kiekviena kelionė turi savo žavesio. Besiskleidžiantis pavasaris, gaivi pirmoji žaluma, pastelinis žiedų koliažas už autobuso lango nuteikia poetiškai ir pakiliai. O šiltas susitikimas su gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Nijole Miliene tik patvirtina mintį, kad natūralus, žmogiškas bendravimas augina sparnus. Kol laukėme pasirodysiančios gimnazijos bendruomenės eisenos, spėjome pasmalsauti, susipažinti su scenos erdve, pažaisti susikaupimo ir kitų žaidimų – pratimų. Sutikę eisenos dalyvius, pradėjome koncertą sveikinimu ir poetinėmis kompozicijomis „Kas kuprinėje?“ ir „Ką manai?“.

  Visada smagu dalintis tuo, ką esi sukūręs, ypač tuomet, kai jauti, jog tai kažką galbūt pradžiugino, paragino susimąstyti ar pamatyti reiškinius ir daiktus kitoje šviesoje.

   Esame labai dėkingi mus lydėjusiai Marijai Karlonienei už atidų dėmesingumą ir rūpestį ruošiantis išvykai ir jos metu.

Asta Labutienė, teatro studijos „Vėjūnė“ vadovė

Ieškoti...

Dalyvaujame projektuose

Bendradarbiaujame