Decrease font size Default font size Increase font size

Alytus

Alytus

 

image001

Straipsnių peržiūrėjimai
606179

Svečiai

Dabar svetainėje 6 svečiai (-ių) ir narių nėra

Share

Mokykloje įvyko parodos atidarymas

   Spalio 12 d. per 5 pamoką Šaltinių pagrindinėje vyko neįprastas renginys – parodos atidarymas.

   7b klasės mokiai kartu su lietuvių k. mokytoja Dalia Dabušinskiene bei informacinių technologijų mokytojais Jolita Buišiene ir Mindaugu Leskevičiumi dalyvavo projekte „Mano pirmasis sonetas“.

 

   Mokiniai, susipažinę su soneto reikalavimais, paanalizavę V. Mačernio kurtus sonetus, per lietuvių k. pamoką bandė patys „prisijaukinti“ šį sunkiai valdomą lyrikos žanrą ir sukurti sonetą. Per informacinių technologijų pamoką savo kūrybą perkėlė ant popieriaus lapo, parinko sonetui tinkamus remelius, iliustracijas. Galutinis rezultatas džiugino visus, todėl nusprendėme darbus eksponuoti.

   Tad penktadienio popietę pakvietėme visus, kurie myli poeziją į pirmosios savo parodos atidarymą. Muzika, poezijos posmai, patirtys ir įspūdžiai – įkvėpė dar kartą pabandyti atrasti kažką naujo ir įdomaus.

  Visus kviečiame antrojo aukšto fojė paskaityti sukabintus 7b klasės sonetus.

Dalia Dabušinskienė

Ieškoti...

Ugdau Alytiškį

Ugdau alytiški kelimui

Bendradarbiaujame

mare

rasein

taura

Panev

kalvar