Decrease font size Default font size Increase font size

Alytus

Alytus

 

image001

Straipsnių peržiūrėjimai
606146

Svečiai

Dabar svetainėje 14 svečiai (-ių) ir narių nėra

Share

Knygų skirtukų mainų projektas „Bookmarks Exchange Project-2018“

   Šaltinių pagrindinė mokykla dalyvauja Tarptautinės mokyklų bibliotekų (IASL) paskelbtame knygų skirtukų mainų projekte „Bookmarks Exchange Project -2018". Šiame projekte dalyvauja mokyklų bibliotekos iš daugelio pasaulio šalių. Šių metų tema buvo „Kodėl aš myliu savo mokyklos biblioteką“. Mokiniai sukurtuose knygų skirtukuose turėjo atspindėti šią temą, tad piešė bibliotekas, knygas, įvairius mėgstamus herojus, lietuvių ir anglų kalbomis rašė perskaitytų ir pamėgtų knygų pavadinimus.

    Paraginti Šaltinių pagrindinės mokyklos bibliotekininkės Rūtos Mažeikienės, pailgintos darbo dienos grupių „Pelėdžiukai", „Šaltiniukai" ir „Gudručiai" mokiniai, vadovaujami mokytojų Ingos Nastulevičienės, Kristinos Kivarienės ir Jolitos Majauskienės, kūrė skirtukus. Nekantriai laukėme, kokius partnerius mums priskirs projekto organizatoriai. Šiek tiek nustebome, kad tai bus mokiniai iš Australijos. Tačiau kartu ir labai apsidžiaugėme, kad esame iš tokių skirtingų šalių. Apsikeitėme nuotraukomis, nustebome, kad Australijoje šiuo metu yra pavasaris, mokiniai dalyvauja išvykose į įvairias stovyklas gamtoje, o Kalėdas švęs vasarą.

   Mūsų mokiniai labai stengėsi, tad spalvingi, kūrybingi, vienas už kitą gražesni skirtukai jau keliauja pas mūsų partnerius Australijoje, Montmorency, į St. Francis Primary School. Australijos mokinių pagaminti skirtukai jau atkeliavo pas mus.

   Mokyklos skaitykloje iki lapkričio 30 dienos veikia knygų skirtukų iš Australijos paroda. Kviečiame apsilankyti ir pamatyti mūsų partnerių iš St.Francis Xavier Primary School darbelius. Kartu su šia mokykla dalyvaujame Bookmark Exchange Project -2018.

Rūta Mažeikienė, Šaltinių pagrindinės mokyklos bibliotelininkė

Ieškoti...

Ugdau Alytiškį

Ugdau alytiški kelimui

Bendradarbiaujame

mare

rasein

taura

Panev

kalvar