Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologijų mokslo priemonėmis

Įgyvendinamas 2014 – 2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologijų mokslų priemonėmis“, kurį vykdo Švietimo mokslo ir sporto ministerijos Švietimo aprūpinimo centras. Tam tikslui sukurta speciali informacinė svetainė „Vedlys“. Mūsų mokykla taip pat dalyvauja šiame projekte ir jau yra gavusi I - IV klasėms mokymo priemonių už 3903,46 Eur.

Svetainėje pateikti pamokų veiklų aprašai, todėl ypač palengvina mokytojų darbą. Mokykla turi savo laboratoriją pradinukams, kur sukauptos visos gautos priemonės. Čia vyksta STEAM krypties pamokos.

Dalis mokymo priemonių gauta ir 5 – 8 klasėms už 3374,69 Eur. Likusios priemonės žadamos pristatyti 2019 m. pabaigoje.

Per visus metus įvairių pamokų metu vyko daug tyrinėjimų, bandymų, eksperimentų. Mokiniai dalyvavo STEAM dalykų stiprinimo konferencijoje Tauragėje su savo paruoštais pranešimais.

Gautų naujų gamtos ir technologijos mokslo priemonių pagalba pamokos tapo įdomesnės, mokiniai ieško, atranda, tyrinėja.

Alfonsas Lietuvininkas,

mokyklos direktorius