Alytus

Smagi Mokytojo diena!

Kasmet spalio 5-ą dieną minime mokiniams bei mokyklų darbuotojams  svarbią dieną – Mokytojo dieną. Šventišką nuotaiką tądien  Alytaus Šaltinių progimnazijos pedagogams dovanojo jų mokiniai.

Mokinių tarybos nariai padedant pavaduotojai M. Kochanskienei bei keliems mokytojams suorganizavo šventę.

Ryte mokiniai visus mokyklos darbuotojus nudžiugino rožėmis, saldainiais bei savo kūrybiškumu. Jie deklamavo eiles sveikindami mokytojus profesinės šventės proga, grojo ukulėlėmis.

Po trečios ir ketvirtos pamokos mokyklos darbuotojai buvo kviečiami į mokytojų kambarį atsigerti kavos, arbatos bei pasivaišinti saldumynais.

„Šventė labai patiko! Visi gavome gėlių, prisivalgėme saldumynų. Mokiniai labai gražiai papuošė stalą, o jų kūrybiškumas maloniai nudžiugino,“– puikiai nusiteikę kalbėjo mokytojai.

Mokinių tarybos narė, žurnalistė Emilija Petrosian, 8a klasė

IMG 20201006 071410 548 IMG 20201006 071410 550 IMG 20201006 071410 551